Prázdninový provoz červenec - srpen 2021

Mateřská škola Kolín II., Bezručova 801 je uzavřena v termínu od 12.7.2021 do 6.8.2021. V ostatních týdnech bude mateřská škola v provozu pouze pro děti přihlášené k prázdninovému provozu .

Prázdninový provoz 2021

Informace k prázdninovému provozu:

Prázdninový provoz bude ve 4. pavilonu ( detašované pracoviště Bezručova 524) dle aktuálního rozpisu .

Stravné si i během prázdnin ( mimo uzavření mateřské školy odhlašují rodiče sami).

Z ohledem na zabezpečení hygienických podmínek provozu mateřské školy bude po návratu dětí do mateřské školy po uzavření mateřské školy požadován od dětí platný test na Covid 19 ( PC, ATG ne starší než 72 hodin, případně potvrzení o prodělání nemoci do 180 dní, případně potvrzení o očkování) ). Platný test budou předkládat i děti docházející na jiné mateřské školy a bude vyžadován i od dětí z jiných mateřských škol v týdnu od 9.8.2021. Prosíme rodiče, aby toto rozhodnutí akceptovali z důvodu velké prázdninové migrace a  potřeby zajistit bezpečné prostředí mateřské školy.

Upozornění: pro všechny rodiče, kteří budou využívat o prázdninách služby jiné mateřské školy

Rozhodnutí o přijetí k prázdninovému provozu na cizí mateřské školy je  k vyzvednutí na příslušných mateřských školách k dispozici od 15.6.2021 a do 30.6.2021 je také nutné provést úhradu za prázdninový provoz na této škole.  Bez úhrady do 30.6.2021 nebudou následně děti k prázdninovému provzu přijaty.  

                                                                         Děkujeme za pochopení.

 

 

Přidáno 31. 5. 2021, autor: Alena Volfová

Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v6.0)